whatsapp
Dekorasyon Trendlerini Belirleyen Alışveriş Sitesi
Bizi Arayın 0(258) 373 51 88
0Sepetim

Toplam Tutar
   
 
 
 
 
     

Güvenlik

EvimHayatim.Com’da alışveriş yapıyorsanız içiniz rahat olsun! Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik en önemli ilkemiz.

EvimHayatim.Com olarak en iyi ve kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla siz değerli müşterilerimizden isim, yaş, e-posta gibi bir takım kişisel bilgiler talep etmekteyiz. Bu bilgileri size özel kampanya ve fırsatlar sunmak için, dönemsel indirim kurguları hazırlamak için kullanıyor ve sonrasında üyelerimizin haberi olmaksızın üçüncü şahıslarla ve iş ortaklarımızla kesinlikle paylaşmıyoruz. Müşteri bilgileri ancak resmi makamların talebi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi kurumlara ve makamlara açıklama yapma zorunluluğu hallerinde açıklanabilir. Müşterilerimizin sisteme girdiği kişisel bilgileri müşterilerimizden başka kimse görememekte ve bilgiler üzerinde değişiklik yapamamaktadır.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz kıymetli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla herhangi bir sunucuya kaydedilmemekte ve ödemeye dair tüm işlemlerin EvimHayatim.Com ödeme sayfası aracılığıyla banka ve sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. EvimHayatim.Com’da değerli müşterilerimizin güvenliği EV SSL Güvenlik Sertifikası ile koruma altına alınmıştır.
Siparişleriniz sırasında aşağıdaki sorunlardan herhangi biri nedeniyle siparişiniz onaylanmayabilir.
 
  1. Kullanılabilir limitinizin yetersiz olması
  2. Kart bilgilerini yanlış girmeniz
  3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması
  4. Onay işlemleri esnasında bağlantı sorunuyla karşılaşmanız
  5. Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması
  6. Kayıp/çalıntı ihbarı verdiğiniz bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız
  7. Kullandığınız kartın bir kredi kartı olmaması
Bu sorunlar dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız hemen bankanızla iletişime geçmeli ve sorunun çözümüyle ilgili yardım istemelisiniz.

E-bülten üyeliğimiz için kullandığınız elektronik posta bilgileriniz bülten gönderimi dışında herhangi bir faaliyet için kullanılamaz. Bülten listemizden çıkmak istediğinizde gönderdiğimiz e-bültenlerin en alt kısmında yer alan ‘E-bülten üyeliğinden ayrılmak için tıklayınız’ yazılı alana tıklamanız yeterli olacaktır. E-posta adresiniz sistemlerimizden otomatik olarak silinecektir.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.